Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

170 NOK

Fizyczna praca w Norwegii dla dekarzy-blacharzy Bergen 2014 od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norway
  • Lista: 5 lutego 2014 23:27
  • Wygasa: OgÅ‚oszenie wygasÅ‚o
Fizyczna praca w Norwegii dla dekarzy-blacharzy Bergen 2014 od zaraz

Opis

Poszukiwane są osoby do fizycznej pracy w Norwegii jako Dekarz/Blacharz do wykonywania czynności takich jak krycie dachów i elewacji sposobem na rąbek stojący, budowa pokryć z blachy i płyty łupkowej. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja:
Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 170/NOK h
PoczÄ…tek pracy: od zaraz
Obowiązki: Wykonywanie pokryć dachowych i elewacji metodą na felc, prace przy wykonywaniu pokryć z blachy miedziane, ocynkowanej i aluminiowej, blacho dachówki i płyty łupkowej.

Wymagania:
- Udokumentowana praktyka w wykonywaniu pokryć dachowych metodą na rąbek stojący
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- Wykształcenie zawodowe w kierunku blacharz/dekarz

Oferta:
- Legalną pracę z umową na czas nieokreślony
- wysokie stawki wynagrodzenia od 170 NOK/h
- Możliwość dorabiania po godzinach pracy
- Ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
- Pomoc w organizacji zakwaterowania
- Dodatek urlopowy
- Dodatek rodzinny na dzieci i bezrobotnych członków rodziny

Aplikacja:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu

Źródło:

http://praca.gratka.pl/oferta/blacharz-dekarz-norwegia-2183116.html

ID Ogłoszenia: 75952f2b9bd33c11

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.