Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

202,5 NOK/h NOK

Fizyczna praca w Norwegii dla mechaników samochodów ciężarowych MAN, Mercedes 2014

  • Miasto: Norway
  • Kraj: Norway
  • Lista: 2 lutego 2014 22:14
  • Wygasa: OgÅ‚oszenie wygasÅ‚o
Fizyczna praca w Norwegii dla mechaników samochodów ciężarowych MAN, Mercedes 2014

Opis

Oferty fizycznej pracy w Norwegii dla mechaników samochodów ciężarowych w autoryzowanych stacjach naprawczych MAN i Mercedes. Wymagane doświadczenie w pracy przy naprawach samochodów ciężarowych oraz komunikatywna znajomość języka norweskiego.

Lokalizacja:
Norwegia, Oslo, Trondheim, Bodo
Wynagrodzenie: 202,5 NOK/h
Wymiar pracy: pełen etat
Obowiązki: fizyczne prace w serwisie związane z diagnostyką, naprawą i konserwacją samochodów ciężarowych MAN i Mercedes.

Wymagania:
- wykształcenie mechaniczne
- kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z naprawą samochodów ciężarowych, najlepiej w autoryzowanej stacji MAN lub Mercedes
- umiejętność komunikacji w języku norweskim lub angielskim (min. B1)
- chęć podjęcia pracy w północnej Norwegii
- dodatkowym atutem będzie wykaz szkoleń Man lub Mercedes

Oferta:
- legalna praca na norweskich warunkach
- umowa docelowa na czas nieokreślony
- wysokie stawki godzinowe 202,5 NOK
- zakwaterowanie
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
- opieka polskiego konsultanta

Źródło:

http://www.infopraca.pl/praca/mechanik-samochodow-ciezarowych-mercedes/norwegia-oslo-trondheim-bodo/9720792

ID Ogłoszenia: 23852eeb3c498ae2

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.