Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

145 - 153,40 NOK/h NOK

Praca w Norwegii dla Magazynierów. Trondheim 2014.

 • Miasto: Trondheim
 • Kraj: Norway
 • Lista: 5 stycznia 2014 17:51
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Norwegii dla Magazynierów. Trondheim 2014.

Opis

Pracownik Magazynu
Miejsce Pracy: Norwegia, Trondheim

 
Poszukujemy osób do pracy w centrum dystrybucyjnym artykułów spożywczych. Oferta dotyczy pracy na trzech różnych stanowiskach:
- pracownik magazynieradu153,40 NOK/h.
- pracownik magazynier do obsługi transportu wewnętrznego – rozładunki i załadunki samochodów153,40 NOK/h
- pracownik magazynier do obsługi strefy zwrotów – praca ręcznym wózkiem tzw. paleciakiem145 NOK/h

 
Wymagania jakie stawiamy kandydatom to :
- uprawnienia do pracy na wózkach widłowych
- co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
- aktualna książeczka sanepidu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i LM za pomocą formularza kontaktowego (prawa strona nad mapką) lub bezpośrednio na adres e-mail arbeit_buro@onet.eu . W tytule wiadomości proszę wpisać „Pracownik magazynu Trondheim 12140105”.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nie przesyłamy odpowiedzi odmownych.

ID Ogłoszenia: 49052c98cbf2ec3b

3 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii dla Magazynierów. Trondheim 2014.”

 1. Dzień dobry.
  Mam na imię Adam i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Od 7 lat pracuję w fabryce okien jako magazynier na magazynie wyrobów gotowych. Do moich obowiązków należy: kompletacja, układanie towaru na paletach, kontrola jakości, skanowanie, zabezpieczanie towaru, foliowanie, oznaczanie odpowiednimi etykietami, załadunek naczep, tworzenie dokumentów transportowych. Oprócz tego zajmuje się inwentaryzacją dzienną, miesięczną jak i roczną. Posiadam prawo jazdy kat B, C, uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl

 2. Witam, mam na imię Piotr, posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy na magazynie w firmie Rossmann, do moich obowiązków należało: komisjonowanie towaru, manipulacje transportowe, obsługa wózków jezdniowych wysokiego składu i specjalizowanych, planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrola podwładnych jako lider zespołu. Posiadam prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w prowadzeniu busów jako kurier w jednej z międzynarodowych firm. Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe WJIO i WJIIO wraz z doświadczeniem na wysokim składzie. Jestem wzorowym pracownikiem, żaden z pracodawców nie będzie żałował, że mnie zatrudnił. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: piotr.majchrowicz85@gmail.com.

 3. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą posiadam duże doświadczenie pracy na magazynach w kraju jak i za granicą Posiadam uprawnienia jak i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych / rozładunek i rozładunek kontenerów , ręcznie jak i przy pomocy wózka .Zbieranie zamówień w systemie voice picking . Prace przy ripakowaniu towarów praca ze skanerem. Angielski w stopniu komunikatywnym Dziękuje miras-22@o2.pl 538702186

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: Arbeit Buro
 • Użytkownik od: 5 stycznia 2014

Inne ogłoszenia użytkownika: Arbeit Buro

Najnowsze pozycje wystawione przez Arbeit Buro »