Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

175 NOK/h NOK

Oferty pracy w Norwegii dla mechaników motorów Harley – Davidson od zaraz 2014 Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norway
  • Lista: 2 lutego 2014 21:49
  • Wygasa: OgÅ‚oszenie wygasÅ‚o
Oferty pracy w Norwegii dla mechaników motorów Harley – Davidson od zaraz 2014 Oslo

Opis

Legalna fizyczna praca w Norwegii dla mechaników w serwisie Harley – Davidson w centrum Oslo . Wymagane wykształcenie mechaniczne i doświadczenie w autoryzowanym serwisie motocyklowym. Zatrudnienie od zaraz 2014.

Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 80 – 100 zł/h
Okres pracy: okres próbny 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony
Zadania: prace związane z naprawą i serwisem motocykli Harley – Davidson.

Wymagania:
- wykształcenie jako mechanik samochodowy
- kilkuletnie doświadczenie w autoryzowanym serwisie Harley – Davidson
- wiek do 45 lat
- chęć do podjęcia nauki języka norweskiego
- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą

Oferta:

- Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach w autoryzowanym serwisie
- Wynagrodzenie 175 NOK/k
- Pomoc w zdobyciu pozwolenia na pracÄ™ i numeru podatkowego
- Zakwaterowanie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez bezpłatne szkolenia w serwisie
- Darmowe kursy języka norweskiego

Źródło:

http://www.infopraca.pl/praca/mechanik-motorow-harley-davidson/norwegia-oslo/9855532

ID Ogłoszenia: 2952eeae4b8568a

Odpowiedz

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.