Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

16 000 zÅ‚  NOK

Oferty pracy w Norwegii dla kierowcy autobusu 2014

  • Miasto: Norway
  • Kraj: Norway
  • Lista: 28 stycznia 2014 14:58
  • Wygasa: OgÅ‚oszenie wygasÅ‚o
Oferty pracy w Norwegii dla kierowcy autobusu 2014

Opis

Poszukiwane są osoby do pracy w Norwegii jako kierowcy autobusów. Zatrudnienie dla osób z ważnymi kwalifikacjami zawodowymi i z doświadczeniem zawodowym. Mile widziana znajomość języków obcych.

Lokalizacja: Norwegia
Zarobki: 14 – 16 tyś zł miesięcznie brutto
PoczÄ…tek pracy: od zaraz
Zadania: prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej

Wymagania:
- posiadanie uprawnień do prowadzenia autobusu
- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana umiejętność posługiwania się językami obcymi
- gotowość do długoterminowej pracy w Norwegii
- możliwość wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym w Szczecinie

Oferta:
- legalna praca w Norwegii, umowa – kontrakt bezpośrednio z pracodawcą
- 7,5 godzinny tryb pracy
- zakwaterowanie
- wysokie wynagrodzenie, nawet 16 tyś zł brutto miesięcznie
- możliwe dodatki socjalne
- możliwość relokacji rodziny

Źródło:

http://www.infopraca.pl/praca/kierowca-autobusu-w-norwegii/norwegia/9770612

ID Ogłoszenia: 37552e7b51871cd2

3 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Norwegii dla kierowcy autobusu 2014”

  1. Ryszard Wysocki na 8 marca 2014 @ 19:05

    Witam !
    Jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt nr tel.605 039 924.

    Pozdrawiam Ryszard Wysocki

  2. jestem zainteresowany ogłoszeniem jako kierowca d mój kontakt 532376092

  3. jestem zaiteresowany oferta prosze o kontakt 510462695

Odpowiedz leszek sudol

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.